Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın!

Bizi Yakından Tanıyın!

Elit Vizyon olarak Trakya bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye Genelinde 22 ilimizde firma ve fabrikalarımıza hızlı ve güvenilir hizmet vererek, karlılık sağlamak amacıyla uyguladığımız SGK Prim Teşvikleri konusunda doğru analizler yapıyor ve siz firmaların görünmeyen gizli maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Firmalarınızın işe alımlarında insan kaynakları departmanınızı doğru yönlendirerek öncü oluyor ve teşviklerden daha fazla faydalanabilmenizi sağlayarak uygun personel istihdamı konusunda destek sağlıyoruz. Amacımız sadece mevcut teşviklerinizi takip etmek değil üzerine daha fazla nasıl teşvik alabilirizi uygulatarak teşvik miktarınızı maksimum seviyeye çıkartmaktır. İstanbul, Ankara, Edirne, Kırklareli, Bursa, Denizli, Antalya, Muğla, İzmir, Manisa, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Mersin, Nevşehir, Konya, Bolu, Kocaeli, Çanakkale, Kayseri, Kütahya ve Düzce hizmet verdiğimiz başlıca illerdir.

Elit Vizyon aynı zamanda İstihdam ve alt işverenlik hizmetiyle Marmara bölgesindeki firmalarımızın ihtiyaçlarına göre işçi bulma konusunda da danışmanlığını yaptığımız diğer bir işimizde, profesyonel ve güçlü ekibiyle hızlı aksiyonlar alabilen ve sonuç odaklı çalışan bir kadroya sahibiz. Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Vize, Çatalca, Lüleburgaz, Tekirdağ, Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Marmara Ereğlisi, Kırklareli, Edirne, Babaeski ve Silivri Sanayi Bölgelerinde hızlı temas kurabilen istihdam konusunda anında dönüş alabildiğiniz ve bir telefon kadar yakın ve hemen yanınızda olabilecek danışman özelliğini taşıdığımızı özellikle belirtmek isteriz.

Elit Vizyon günümüzün bir başka gündemi Kişisel Verileri Koruma Kanunu KVKK hizmetleri ile ilgili de destek sağlayarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Verbis kayıt, veri işleme, veri envanteri hazırlama, açık rıza formlarını düzenleme ve buna benzer birçok işleriyle birlikte doğru ve güvenilir bir hizmet almanızı sağlayabilir.

Elit Vizyon olarak KOSGEB, TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLERİ, YATIRIM TEŞVİK BELGESİ, SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TEŞVİKLERİ ve TÜBİTAK kapsamında Tüm Türkiye Genelinde yapacağınız yatırımlarda; başvuru süreçlerinden, proje hazırlanmasına, dosya takibinden kapanışınıza kadar ki geçen tüm süreçleriniz de yanınızdayız. Şirketinizi büyütmek ve piyasada rekabet etmek için ihtiyaç duyduğunuz finansal kaynakların yaratıcısı olarak profesyonel kadromuzla sizlere ışık tutmaya her zaman hazırız.

Teşviklerle ilgili yeni çıkan her desteği anında entegre edebilen, güçlü kadrosuyla size daha çok tasarruf sağlatacak Elit Vizyon ile hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz.