Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın!

Bizi Yakından Tanıyın!

   Elit Vizyon Danışmanlık olarak Trakya bölgesindeki firmalarımıza daha yakından hizmet vererek, karlılık sağmak amacıyla uyguladığımız SGK Prim Teşvikleri konusunda doğru analizler yapıyor ve siz firmaların görünmeyen gizli maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Çorlu, Çerkezköy, Saray, Lüleburgaz, Tekirdağ, Kırklareli ve Silivri Sanayi Bölgelerinde hızlı temas kurabilen anında dönüş alabildiğiniz ve bir telefon kadar yakın ve hemen yanınızda olabilecek danışman özelliğini taşıdığımızı özellikle belirtmek isteriz. Firmalarınızın işe alımlarında insan kaynakları departmanınızı doğru yönlendirerek öncü oluyor ve teşviklerden daha fazla faydalanabilmenizi sağlayarak uygun personel istihdamı konusunda destek sağlıyoruz.
  Elit Vizyon Danışmanlık olarak KOSGEB, TİCARET BAKANLIĞI DESTEKLERİ, YATIRIM TEŞVİK BELGESİ, SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞI TEŞVİKLERİ ve TÜBİTAK kapsamında Tüm Türkiye Genelinde yapacağınız yatırımlarda; başvuru süreçlerinden, proje hazırlanmasına, dosya takibinden kapanışınıza kadar ki geçen tüm süreçleriniz de yanınızdayız. Şirketinizi büyütmek ve piyasada rekabet etmek için ihtiyaç duyduğunuz finansal kaynakların yaratıcısı olarak profesyonel kadromuzla sizlere ışık tutmaya her zaman hazırız.
  
   Elit Vizyon Eğitim olarak ise İngilizce Eğitiminde ilk, orta ve lise düzeyinde birebir eğitimler vererek, gençlerimiz yabancı dil eğitimi konusunda bireyin yaşıtlarından daha ileri düzeyde olmasına katkı sağlıyoruz. İş İngilizcesi, Genel İngilizce ve Özel Ders eğitimlerinizi dilerseniz iş yerinizde olabilir. Eğitimsel planlamanızı ve eğitiminizin süresini danışmanımızla birlikte yapıp dilediğiniz zamanda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz veya süresini esnetebilirsiniz.
  Elit Vizyon Organizasyon olarak ise firmalarınızın moral ve motivasyon amaçlı gezi ve kültürel etkinliklerinizin organizasyonunu planlıyor %95 memnuniyetle sonuçlanmasını sağlıyoruz. Gezilerimiz bir günde maksimum 500 kişi kapasiteli olmakla beraber dilediğiniz şekilde organize edilebilir.