Elit Vizyon İstihdam, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları ve alt işverenlik hizmetiyle Marmara bölgesindeki firmalarımızın ihtiyaçlarına göre işçi bulma konusunda da danışmanlığını yaptığımız diğer bir işimizde, profesyonel ve güçlü ekibiyle hızlı aksiyonlar alabilen ve sonuç odaklı çalışan bir kadroya sahibiz. Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı, Saray, Vize, Çatalca, Lüleburgaz, Tekirdağ, Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Marmara Ereğlisi, Kırklareli, Edirne, Babaeski ve Silivri Sanayi Bölgelerinde hızlı temas kurabilen istihdam konusunda anında dönüş alabildiğiniz ve bir telefon kadar yakın ve hemen yanınızda olabilecek danışman özelliğini taşıdığımızı özellikle belirtmek isteriz.

İşyerlerindeki üretim süreçleri ile ilgili olmakla beraber; doğrudan üretim organizasyonu içerisinde yer almayan, üretimin zorunlu bir unsuru olmayan ancak asıl iş devam ettikçe, duyulan ihtiyaca cevap vermek amacı ile; depolama, kalite kontrol, paketleme, yükleme – boşaltma, mekanik – elektrik bakım gibi yardımcı işler de firmaya özel hizmetler vermekteyiz. Trakya’ da Organize Sanayi Bölgeleri hızla büyümeye devam ederken bölgenin istihdam ihtiyacı da artmakta ve personel temini her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Özellikle Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu, Ergene bölgelerimizde yoğun iş potansiyelinden dolayı ayrı ayrı hem Çerkezköy irtibat ofisimizi hem de Çorlu irtibat ofisimizi aktif kullanarak sizlere daha hızlı cevaplar vermekteyiz.

Aday ve işçi görüşmelerini firmalarınızda gerçekleşmesini sağlıyoruz ve böylelikle işletmenizdeki işi adaylara göstererek fiziksel prosesinizi görmelerini sağlayarak gereksiz yere işe giriş çıkışları minimuma indirerek zaman kaybınızı önlemek için çalışmalar yapıyoruz. Deneme sürelerinde işçileri tanıma ve aidiyetini değerlendirme fırsatınız oluyor, akabinde bünyenize katmak istediğiniz personelin kadroya geçişini sağlıyorsunuz.

Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı, Saray, Vize, Çatalca, Lüleburgaz, Tekirdağ, Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Marmara Ereğlisi, Kırklareli, Edirne, Babaeski ve Silivri bölgesindeki işçilere ulaşmak isterseniz, hizmet vermeye hazırız.